Čo vedieť pred výmenou diskov

Časy, kedy starostlivosť o auto zahŕňala len pravidelnú technickú kontrolu či návštevu autoumývarne, sú dávno preč. Dnes  mnohí majitelia nedajú na svojich štvorkolesových miláčikov dopustiť, investujú do nich nemalé peniaze a predbiehajú sa v tých najoriginálnejších a najefektívnejších vylepšeniach.

 

Okrem tuningu (z angl. dolaďovanie), teda vylaďovaniu a vylepšeniu motora, svetiel, kapoty či iných, čisto imidžových záležitostí automobilu, sú v súčasnosti veľmi populárne rôzne inovácie kolies a výmena klasických diskov z hliníkové disky. Pestrá paleta ponuky hliníkových diskov ponúka majiteľovi možnosť vyšperkovať svoje vozidlo do posledných detailov vrátane zladenia kolies so zvyškom kostry automobilu. Elektróny, teda hliníkové disky, sa tešia obľube najmä pre svoj design a prispôsobivosť. Aj výber ich typu však musíte dôkladne zvážiť v závislosti od značky auta, ktoré vlastníte. Výberom nevhodných hliníkových diskov by ste mohli na ceste vážne ohroziť seba i ostatných.
Vyberajte preto s rozumom a pri rozhodovaní okrem vzhľadu diskov vezmite do úvahy aj bezpečnosť.

This entry was posted in Články. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>