Cúvací alarm

Vraví sa, že investícia do auta nie je veľmi výhodná. S týmto výrokom nemožno nesúhlasiť, napriek tomu však denne na cestách vidíme drahé autá s luxusným vybavením, ktoré zahŕňa ohrievané sedadlá, klimatizáciu, elektrické otváranie okien, navigáciu a vynikajúci audio systém.

Vodičmi sú aj ženy a napriek množstvu vtipov, ktoré sa na ich adresu hovoria treba povedať, že sú skutočne vynikajúcimi šoférmi. Dbajú na bezpečnosť, neprekračujú rýchlosť a všímajú si dopravné značenie.

Jediným problémom, ktorý sa môže vyskytnúť je parkovanie. To však spôsobuje problémy neraz aj mužom. Moderné autá disponujú parkovacím asistentom, prípadne automatickým parkovaním. Pre tých, ktorí však kvôli tomuto nebudú kupovať nové auto a najmä šoférujú veľké auto je tu cúvací alarm, ktorý vydáva zvukový signál a bráni tak narazeniu do zadnej časti vozidla a súčasne informuje okoloidúcich o tom, že vaše vozidlo je v pohybe.


This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>